هر مردی دوست دارد بیشترین لذت را به همسرش در حین رابطه جنسی بدهد. و لذتی که از سکس می‌برند، دوطرفه باشد.درواقع برخلاف تصور خیلی از خانم‌ها همه مردان تنها به فکر خودشان نیستند و دوست دارند همسرشان هم به اندازه آن‌ها از رابطه جنسی لذت ببرد. از طرفی به اوج رسیدن زن برای خود مرد هم تحریک کننده و لذت بخش است. برای اینکه بتوان در حین رابطه به خوبی پیشنوازی را انجام داد، باید به نقاط حساس بدن زن واقف باشید و بدانید که حساس‌ترین نقاط بدن زن کجا هستند.

در این مقاله از سلامت زیستی با ما باشید تا حساس‌ترین نقاط بدن زن را با هم مرور کنیم.

نواحی که باید نوازش کنید:

سر

شاید یکی از دلچسب‌ترین و لذت‌بخش‌ترین حرکات برای زن این است که موهای او را نوازش کنید و به تدریج با آن‌ها بازی کنید. این کار در دو مرحله بسیار تاثیرگذار است. اول در ابتدا و وقتی می‌خواهید معاشقه را شروع کنید. و دوم بعد از پایان رابطه جنسی و زمانی که همسرتان به ارگاسم رسیده است. به یاد داشته باشید که در این لحظه همسرتان به توجه شما نیاز دارد تا مطمئن شود که تنها برای داشتن رابطه جنسی با او خوش‌رفتاری نکرده‌اید.

گردن

بوسیدن آرام گردن و لاله گوش و پشت گردن هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها بسیار لذت بخش است. به خاطر حساسیتی که ضربان نبض روی این قسمت ایجاد می کند، بوسیدن این ناحیه لذت زیادی برای طرف مقابل دارد. اما خیلی از خانم ها از بزاق دهان خوششان نمی‌آید. و دوست ندارند که گردنشان خیس شود. و با بوسه‌های خیس و آبدار هیچ لذتی نمی‌برند.

لب‌ها

لب‌ها می‌تواند از مهم‌ترین نقاط حساس بدن زن و مرد باشند. بوسیدن لب‌ها برای زن‌ها احتمالا مهم‌تر از مردها باشد. خیلی از مردها از تاثیر بوسیدن لب‌ها غافل می‌شوند. ولی باید بدانید که لب‌ها عصب‌های زیادی دارند و خیلی زود باعث تحریک شدن فرد می شوند. بوسیدن با عشق و ارام بیش از هر چیزی زنان را تحت تاثیر قرار می دهد.

ران‌ها

ران‌ها هم جز نقاط حساس بدن زن هستند. برای اینکه بتوانید همسرتان را کاملا تحریک کنید، از این ناحیه غافل نشوید. نوازش کردن و لمس کردن و بوسیدن این قسمت لذت زیادی برای همسرتان دارد.

نوک سینه

تقریبا در همه زنان نوک سینه حساس‌ترین نقطه برای تحریک محسوب می‌شود. البته این ناحیه به خاطر همین حساسیت بالا با هر حرکت اشتباهی هم تمایل زن را از بین می‌برد. پس مراقب رفتارتان باشید و بهترین خودتان را برای همین نقطه بگذارید. بهتر است به واکنش‌های همسرتان نگاه کنید و ببینید که کدام حرکات‌تان برای او خوشاینداست و از کدام حرکات خوشش نمی‌آید.

به یاد داشته باشید که نباید مانند یک بچه شیرخواره با این قسمت رفتار کنید. بلکه باید به آرامی و ملایمت این بخش را با نوک زبان و به صورت دورانی نوازش کنید.

دست‌ها

گرفتن دست حس صمیمیت و دوست داشتن را به زن می‌دهد. می‌توانید به آرامی دستش را بگیرید و آن را نوازش کنید. همچنین در طول رابطه گاهی دست او را در دست‌تان بگری با این کار همسرتان احساس نزدیکی و امنیت بیشتر می کند.

مچ‌ها

مچ دست هم می‌تواند یکی از نقاط حساس بدن زن باشد. کافی است به نرمی و ملایمت با آن رفتار کرده و آن را نوازش کنید.

گوش‌ها

لاله گوش هم از حساسیت بالایی برخوردار است. آن را به آرامی لمس کرده و با نوک انگشتان یا زبان آن را نوازش کنید. همچنین آرام نفس زدن در گوش و یا زمزمه کردن برخی جملات عاشقانه هم به آمادگی بیشتر زن کمک می کند.

نقاط حساس بدن زن را بشناسید

شکم و ناف

خانم‌ها عاشق نوازش و قلقلک دادن این دو قسمت هستند. به ارامی با دست‌تان این ناحیه را نوازش کنید و به سمت لگن بروید. این کار برای آن‌ها لذت زیادی دارد.

زانوها

شاید برای‌تان عجیب باشد اما زانوها هم یکی از نقاط حساس بدن هستند که اغلب مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرند.

پاها

ماساژ پاها حتی غیر از رابطه جنسی و به عنوان یک حرکت عاشقانه و بعد از یک روز خسته‌کننده کاری می‌تواند لذت زیادی داشته باشد. کمی روغن کف دست‌تان ریخته و به آرامی پاهای او را ماساژ دهید. کمی پاها و اطراف پاها را ماساژ دهید اما مراقب باشید که قلقلکش ندهید.

کمر

بیشتر زنها عاشق ماساژ کمر هستند. به آرامی مهره‌های کمر را از بالا به پایین ماساژ دهید. به یاد داشته باشید که بدن زن‌ها آستانه تحمل درد کمتری دارد. و نباید در ماساژ فشار زیادی را به این ناحیه وارد کنید.

باسن

این ناحیه هم یکی از مهم‌ترین نقاط حساس بدن زن است. می توانید با گرفتن آن یا نوازش آن همسرتان راتحریک کنید. همزمان با تحرک شما جریان خون به این ناحیه بیشتر شده و این ناحیه گرم می‌شود.