سلامت زیستی

مجله‌ی سلامت و تندرست زیستن

زناشویی

کدام خوراکی ها تاثیر مخربی روی میل جنسی مردان دارند؟

میل جنسی مردان تحت تاثیر عوامل مختلفی می تواند کم یا زیاد شود. تغذیه یکی از مهم‌ترین مواردی است که روی میزان میل جنسی افراد تاثیر دارد.

در این مقاله از سلامت‌زیستی با ما باشدی تا خوراکی هایی که می‌توانند میل جنسی مردان را کاهش دهند یا تاثیر مخربی روی آن بگذارند را با هم بررسی کنیم.

تسکین درد قاعدگی

در دوران قاعدگی احساس درد و گرفتگی شدیدی در اطراف شکم و کمر و ران حس می‌کنید. در طول دوران پریود عضلات رحم برای دفع خون و تخلیه آن از رحم منقبض می‌شوند. این انقباضات هم در برخی از موارد به شکل درد و گرفتگی حس می‌شوند. همچنین عده‌ای در این دوران دچار تهوع و استفراغ و سردرد می‌شوند.

در این مقاله از سلامت‌زیستی با ما باشید تا راه‌های تسکین درد قاعدگی و طریقه درمان درد قاعدگی با داروهای گیاهی را باهم بررسی کنیم.

کاهش میل جنسی در میانسالی و درمان آن

انزال زودرس یکی از رایج‌ترین مشکلات و اختلالات جنسی در میانسالان است. این اتفاق برای مردانی که ۴۰ سالگی را پشت سر گذاشته اند به مرور رخ می دهد. این اختلال در شمار زیادی از مردان دیده می‌شود و مسئله رایجی است. از طرفی مردانه به خاطر مشخصات و ویژگی های روحی در مقابل این عارضه بسیار آسیب‌پذیر هستند. به همین دلیل است که درمان آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

در این مقاله از سلامت‌زیستی قصد داریم روند کاهش میل جنسی در میانسالان و نحوه درمان آن را بررسی کنیم.

بکارت ذهنی در دختران و عوارض آن

در خصوص بکارت مطالب زیادی خوانده یا شنیده‌اید. اما ترکیب بکارت ذهنی شاید برایتان تازگی داشته باشد.

در این مقاله از سلامت‌زیستی قصد داریم در خصوص بکارت ذهنی در دختران و عوارض آن صحبت کنیم.

بهبود عملکرد جنسی با آجیل

برای بهبود عملکرد جنسی باید مشکلات موجود را برطرف کرده و شیوه‌ها و راه‌حل‌های جدیدی برای بهبود اوضاع پیدا کنید. به‌طوری‌که هر دو نفر از این رابطه لذت ببرند و رضایت داشته باشند. برای بهبود عملکرد جنسی داروها و متدهای درمانی متعددی وجود دارد. اما در کنار شیوه‌های درمانی نوین، می‌تواند از توصیه‌های خانگی و تغذیه‌های مفید برای بهبود عملکرد جنسی استفاده کرد.

در این مقاله از سلامت‌زیستی با ما باشید تا راهکاری برای بهبود عملکرد جنسی مردان به شما معرفی کنیم.

هوش جنسی چیست و چگونه باید آن را تقویت کرد

هوش جنسی ازجمله نظریه‌های جدید است که در دنیا فرا مدرن امروز توانسته است پاسخگوی بسیاری از سوالات پیچیده بشر در زمینهٔ رابطه جنسی باشد.

به زبان ساده هوش جنسی به معنای برقرای رابطه جنسی بافکر کردن به نیازهای جنسی، روحی، عاطفی خود و طرف مقابل است. کمبود هوش جنسی باعث می‌شود که شمارابطه‌های تکراری و بی‌هدف را تنها برای ارضای نیازهای حیوانی‌تان پی بگیرید. مسائل جنسی اهمیت زیادی در زندگی مشترک افراد دارد. اهمیت رابطه جنسی غیرقابل‌انکار است. به‌طوری‌که خوب یا بد بودن زندگی جنسی افراد، آینده زندگی مشترک آن‌ها را هم تعیین می‌کند.

در ادامه ۷ نکته در خصوص اینکه هوش جنسی چیست و چگونه باید آن را تقویت کرد را می‌خوانید.

آخرین مطالب سیاره‌ی آی‌تی
آخرین مطالب گردونک
آخرین مطالب سلامت‌زیستی
آخرین مطالب زاگرس رباتیک