سلامت زیستی

مجله‌ی سلامت و تندرست زیستن

زناشویی

فواید درمانی و خواص سیاه دانه

سیاه دانه منبع خوبی از مواد مغذی است و قادر است سطح قند خون را ثابت نگه دارد.

این قابلیت باعث می‌شود که سیاه دانه بتواند اشتها را کاهش دهد و جلو پرخوری کاذب را بگیرد. این مورد هم به لاغری و کاهش وزن کمک زیادی می‌کند.

راهکارهایی برای تسهیل ارگاسم در زنان

ارگاسم به معنی ارضای کامل زنان است. عدم ارگاسم در زنان را با عنوان اختلال ارگاسمی زنان می‌شناسند. در مواقعی که فرد برای رسیدن به ارگاسم تاخیر زیادی داشته باشد، یا تعداد دفعاتی ککه ارگاسم می‌شود، کم و نادر باشد، گفته می‌شود که دچار این اختلال است.

در این مقاله از سلامت‌زیستی قصد داریم علت ارضا نشدن زن را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

چند ترفند برای درمان گیاهی ناتوانی نعوظ

اختلال نعوظ یکی از مشکلات رایج بین مردان است و می‌تواند زندگی زناشویی و اعتماد به نفس آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهد. گفته می‌شود که تعدادی از گیاهان برای درمان اختلال نعوظ مفید هستند.

در این مقاله از سلامت‌زیستی با ما باشید تا چند ترفند برای درمان گیاهی ناتوانی نعوظ به شما معرفی کنیم.

روش‌های خانگی و سنتی برای تقویت قوای جنسی زنان

قوای جنسی بالا به کیفیت زندگی و بهبود روابط زناشویی کمک می‌کند. یکی از مشکلات بعضی از خانم‌ها، کم بودن قوای جنسی است که در پی آن از روابط جنسی لذت نمی‌برند و احتمالا زندگی زناشویی خوبی ندارند.

در این مقاله از سلامت‌زیستی ما راهکارهای خانگی و طبیعی تقویت قوای جنسی زنان را به شما یاد می‌دهیم. با ما همراه باشید.

تقویت قوای جنسی مردان

قوای جنسی مردان تاثیر زیادی در کیفیت زندگی جنسی آن‌ها می‌گذارد. اصولا روابط جنسی تاثیر زیادی در سلامت جسمی و روانی زوجین داشته و طبعا روی زندگی مشترک آن‌ها تاثیر می‌گذارد. به همین علت است که تقویت قوای جنسی مردان دغدغه تعداد زیادی از افراد شده است.

در این مقاله از سلامت‌زیستی با ما باشید تا بهترین متدهای طبیعی و گیاهی برای تقویت قوای جنسی مردان را به شما معرفی کنیم.

با این نوشیدنی‌ها روابط زناشویی بهتری داشته باشید

شاید برایا‌تان جالب باشد که با چند نوشیدنی هم بتوانید کیفیت زندگی زناشویی‌تان را ارتقا بدهید. اما این مورد صحت دارد. چرا که همیشه استفاده از خوراکی‌های سالم و مقوی به سلامت بهتر و قوای فیزیکی بیشتر شما کمک می‌کند. و مسلما این مورد در بهبود روابط زناشویی شما هم نقش دارد.

در این مقاله از سلامت‌زیستی با ما باشید تا چند نوشیدنی مقوی برای بهبود روابط زناشویی و درمان مشکلات و اختلالات جنسی را به شما معرفی کنیم.

آخرین مطالب سیاره‌ی آی‌تی
آخرین مطالب گردونک
آخرین مطالب زاگرس رباتیک
آخرین مطالب سلامت‌زیستی