سلامت زیستی

مجله‌ی سلامت و تندرست زیستن

زناشویی

بکارت ذهنی در دختران و عوارض آن

در خصوص بکارت مطالب زیادی خوانده یا شنیده‌اید. اما ترکیب بکارت ذهنی شاید برایتان تازگی داشته باشد.

در این مقاله از سلامت‌زیستی قصد داریم در خصوص بکارت ذهنی در دختران و عوارض آن صحبت کنیم.

بهبود عملکرد جنسی با آجیل

برای بهبود عملکرد جنسی باید مشکلات موجود را برطرف کرده و شیوه‌ها و راه‌حل‌های جدیدی برای بهبود اوضاع پیدا کنید. به‌طوری‌که هر دو نفر از این رابطه لذت ببرند و رضایت داشته باشند. برای بهبود عملکرد جنسی داروها و متدهای درمانی متعددی وجود دارد. اما در کنار شیوه‌های درمانی نوین، می‌تواند از توصیه‌های خانگی و تغذیه‌های مفید برای بهبود عملکرد جنسی استفاده کرد.

در این مقاله از سلامت‌زیستی با ما باشید تا راهکاری برای بهبود عملکرد جنسی مردان به شما معرفی کنیم.

هوش جنسی چیست و چگونه باید آن را تقویت کرد

هوش جنسی ازجمله نظریه‌های جدید است که در دنیا فرا مدرن امروز توانسته است پاسخگوی بسیاری از سوالات پیچیده بشر در زمینهٔ رابطه جنسی باشد.

به زبان ساده هوش جنسی به معنای برقرای رابطه جنسی بافکر کردن به نیازهای جنسی، روحی، عاطفی خود و طرف مقابل است. کمبود هوش جنسی باعث می‌شود که شمارابطه‌های تکراری و بی‌هدف را تنها برای ارضای نیازهای حیوانی‌تان پی بگیرید. مسائل جنسی اهمیت زیادی در زندگی مشترک افراد دارد. اهمیت رابطه جنسی غیرقابل‌انکار است. به‌طوری‌که خوب یا بد بودن زندگی جنسی افراد، آینده زندگی مشترک آن‌ها را هم تعیین می‌کند.

در ادامه ۷ نکته در خصوص اینکه هوش جنسی چیست و چگونه باید آن را تقویت کرد را می‌خوانید.

بهداشت جنسی زنان و بایدها و نبایدها

بهداشت جنسی زنان از موارد مهمی است که باید همیشه به آن توجه داشت. درواقع زنان باید مراقبت‌های ویژه و خاصی از خود داشته باشند تا بتوانند از بروز عفونت یا مشکلات دستگاه تناسلی جلوگیری کنند.

در این مقاله از سلامت‌زیستی قصد داریم برخی نکات که رعایت آن‌ها برای بهداشت جنسی زنان مهم و ضروری است، اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

رابطه جنسی در دوره قاعدگی

رابطه جنسی در دوره قاعدگی از طرف برخی از کارشناسان منع می‌شود و عده‌ای هم آن را بلامانع می‌دانند. اما واقعیت کدام است. رابطه جنسی در دوره قاعدگی درست است یا غلط؟

در این مقاله از سلامت‌زیستی با ما باشید تا در خصوص درستی یا غلط بودن رابطه جنسی در دوره قاعدگی بیشتر بدانید.

قبل و بعد از رابطه جنسی چه بخوریم؟

بعد از یک رابطه جنسی‌های احتمالا کالری زیادی می‌سوزانید، ضربان قلبتان بالا می‌رود، اشتهای‌تان‌هم زیاد می‌شود. درواقع رابطه جنسی به‌نوعی مانند ورزش است. شاید دوست داشته باشید بدانید که خوراکی مناسب و مفید در این مواقع برای شما چیست.

در این مقاله از سلامت‌زیستی با ما باشید تا خوراکی‌های مفید قبل و بعد از رابطه جنسی را به شما معرفی کنیم.

آخرین مطالب سیاره‌ی آی‌تی
آخرین مطالب گردونک
آخرین مطالب سلامت‌زیستی
آخرین مطالب زاگرس رباتیک