سلامت زیستی

مجله‌ی سلامت و تندرست زیستن

پوست مو

موس صورت چیست؟

موس صورت نوعی کرم آرایشی است که عموما به عنوان نوعی کرم پودر زده شده هم شناخته می‌شود. موس ساختاری یکدست و سبک دارد و به خوبی هم روی پوست می‌نشیند و ظاهری جذاب به آن می‌دهد. برخلاف کرم پودر موس چربی ندارد و روی پوست ظاهری ماسیده و کثیف ایجاد نمی‌کند. همچنین برخلاف پنکیک اصلا خشک نیست و ترک نمی‌خورد و باعث مسدود شدن منافذ پوست هم نمی‌شود. بافت پودری و مات این ماده می‌تواند خطوط و چین و چروک‌های پوست را محو کند. البته برای اینکه موس مناسب با پوست‌تان را انتخاب کنید.

از آنجا که موس حاوی حباب‌های ریز هوا است ، به راحتی هم روی پوست پخش می‌شود و حالت نچرالی روی پوست ایجاد می‌کند. موس‌ها برای همه انواع پوست از جمله پوست خشک مناسب هستند. موس به خاطر سبک بودن طرفداران زیادی دارند.

میکرونیلدینگ چیست و چه تاثیراتی دارد؟

امروزه روش‌های متنوعی برای جوان‌سازی و رفع مشکلات پوستی وجود دارد. یکی از این روش‌های میکرونیلدینگ است.

در ادامه این مقاله از سلامت زیستی با ما باشید تا در خصوص میکرونیلدینگ و تاثیرات آن روی پوست بیشتر توضیح دهیم.

کربوکسی تراپی صورت چیست و چه کاربردهایی دارد؟

صورت و پوست تاثیر زیادی در زیبایی و جوان به نظر رسیدن شما دارد. از طرفی با بالا رفتن سن این زیبایی و جوانی کم کم از شما گرفته می‌شود. اما تکنیک‌های درمانی و روش‌های متعددی برای جلوگیری از این روند پیش‌بینی شده است.

در ادامه این مقاله از سلامت زیستی با ما باشید تا در خصوص یکی از این تکنیک‌ها یعنی کربوکسی تراپی صورت بیشتر بدانیم.

هایفوتراپی صورت چیست و چه تاثیراتی دارد؟

جوانی و شادابی پوست همیشه برای ما از اولویت‌های مهم است. برای اینکه بتوانیم این ویژگی را برای مدت بیشتری جفظ کنیم، راهکارها و البته ابزارهای مختلفی هم وجود دارد. یکی از این ابزارها هایفوتراپی صورت است.

در ادامه این مقاله از سلامت زیستی با ما باشید تا در خصوص این روش درمانی با هم صحبت کنیم.

مزوتزاپی چیست؟

پوست یکی از مهم‌ترین اندام‌های بدن هر انسان و درواقع بزرگ‌ترین اندام است که تاثیر زیادی در نشان دادن زیبایی و البته سن فرد دارد. از طرفی پوست انسان همیشه در معرض آسیب‌های خارجی و داخلی قرار دارد و خیلی زود می‌تواند دچار انواع مشکلات شود. یکی از تکنیک‌هایی که برای درمان انواع مشکلات پوستی استفاده می‌شود، مزوتراپی است.

در ادامه این مقاله از سلامت زیستی با ما باشید تا ببینیم مزوتراپی چیست و چه فوایدی برای پوست دارد.

همه چیز را در مورد میکرودرم صورت بدانید

میکرودرم ابرین برای نخستین بار در کشور ایتالیا انجام شد و بعد از آن در کشورهای اروپایی هم به عنوان یک روش بدون عارضه برای جوان‌سازی صورت به کار گرفته شد.

میکرودرم روشی است که در آن یک مکش ملایم روی پوست انجام می‌شود که به جمع کردن کریستال ها از سطح پوست و بهتر شدن جریان خون کمک کرده و همچنین باعث می‌شود که فیبروبلاست و در نتیجه ترمیم و طراوت پوست بهتر شود.